Dziecko Niemowlę

Nosidło Tula – jak używać?

Nosidełka Tula są najlepszą opcją na spacery czy zakupy z Twoją pociechą. Nie musisz zabierać ze sobą ciężkiego wózka spacerowego. Nasze nosidła są wykonane w 100% z bawełny organicznej, dlatego w naszym nosidełku Twoje dziecko będzie czuło się bezpiecznie i komfortowo. Nosidło Tula możesz nosić zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Noszenie z przodu

Chcąc nosić dziecko z przodu musisz zapiąć pas biodrowy, pod gumą zabezpieczającą przełóż klamrę męską i połącz ją z żeńską. Pas biodrowy dopasuj do swojej talii. Panel nosidełka powinien zwisać z przodu. Przytul maluszka do siebie i rozdziel jego nóżki, które powinny zwisać za pasem, następnie trzymając dziecko podnieś panel tak, by zakrył jego plecki. Podtrzymując dziecko prawą ręką, umieść lewe ramiączko nosidełka na lewym barku. Powtórz tę samą czynność z drugą ręką, zmieniając dłonie. Następnie zapnij pasek łączący oba ramiączka i dopasuj go do siebie. Napnij ramiączka, pociągając za paski regulujące, jeśli zachodzi taka potrzeba. Nóżki maluszka nie mogą być zbyt mocno ściśnięte, dlatego musisz dociągnąć taśmy taśmy ramiączek do momentu, w którym Twoja pociecha będzie całkowicie otulona panelem.

Noszenie dziecka z tyłu

Wolisz nosić maluszka z tyłu? Umieść nosidełko na plecach z ramiączkami na barkach. Zapnij pas biodrowy przekładając męską klamrę pod gumą zabezpieczającą łącząc ją z klamrą żeńską. Pas biodrowy dostosuj do swojej talii, ciągnąc za wolny koniec taśmy, a następnie zsuń lewe ramiączko. Trzymaj dziecko na prawym biodrze, włóż lewą dłoń pomiędzy nosidełko a swoje ciało. Trzymając dziecko za lewą stopę przeciągnij przez nosidełko. W tym samym momencie pochyl się do przodu, aby przesunąć ciężar Twojego dziecka na plecy. Nadal pochylając się do przodu, trzymaj malucha lewą ręką i załóż prawe ramiączko. Następnie zapnij pasek na klatce piersiowej i wyreguluj zacisk. Napnij ramiączka, pociągając za paski regulujące, jeśli zachodzi taka potrzeba. Nóżki maluszka nie mogą być zbyt mocno ściśnięte, dlatego musisz dociągnąć taśmy taśmy ramiączek do momentu, w którym Twoja pociecha będzie całkowicie otulona panelem.

Nasze nosidełka możesz dopasować do siebie tak, że każdy będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie. Wysoka jakość wykonania sprawi, że zarówno Ty i Twój maluch będziecie zadowoleni z użytkowania. Jednym z polecanych produktów jest Nosidło Tula Blossom Free to Grow.