Dziecko Niemowlę

Nosidełka Tula – szeroki wybór wzorów i kolorów

Nosidełka do noszenia Tula

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Chce, żeby czuło się bezpiecznie i komfortowo od momentu przyjścia na świat. Każda podróż, czy zakupy z wózkiem spacerowym mogą być utrudnione. Dużo czasu zajmuje rozłożenie i złożenie wózka. Z nosidłami i chustami do noszenia nie będziesz miała takiego problemu. Tula proponuje swoim klientom przeróżne rodzaje nosideł: Baby, Toddler oraz Free to Grow. Znajdziesz różnorodne wzory i kolory, od jednobarwnych po wielokolorowe.

Nosidełka Tula – wzory i rodzaje

Na upalne dni najlepsze będą nosidełka z oddychającą siateczką, umożliwiającą przepływ powietrza, model Coast: Blue Peaks, Foxgloves, Frost, Hyacinth, Infinite, Maze, Navigator, Overcast, Pesky, Pilot. Model Agate posiada kolorowe geometryczne wzory. Odcienie błękitu, szarości oraz żółtego nadają nosidełku ciekawy, elektryzujący styl. Arbol – posiada czarny materiał bazowy, na którym znajdują się jasne, białe drzewka. Z pewnością będzie pasowało do każdej Twojej stylizacji. Wzór Blossom przeznaczony jest raczej dla dziewczynek, ze względu na pojawiające się na granatowym tle róże. Wzór w rekiny, mające różne odcienie koloru niebieskiego, na ciemnym materiale bazowym będą odpowiednie dla chłopczyków. Z Tula Bruce Ty i Twój maluszek nabierzecie unikatowego stylu.

Wzór Cacti jest bardzo ciekawy. Ciemnoszary materiał bazowy, na którym znajdują się kaktusy przeróżnych wielkości i kolorów, dodają oryginalności. Celebrate to jeden z najczęściej kupowanych nosidełek. Białe wzorki na czarnym tle dodają szyku i elegancji mamusi i tatusiowi. Posiada szarą, oddychającą siateczkę, która z pewnością będzie idealnym rozwiązanie na upalne dni latem. Imagine posiada czarno-białe paski. Jest to dość prosty wzór, ale pięknie się prezentujący. Wild Hearts to kolejny z najczęściej wybieranych i najbardziej lubianych wzorów nosidełek. Całość pokryta jest czarnym materiałem, na którym znajdują się różowe serca. Tula posiada dużo więcej innych kolorowych wzorów. Z pewnością odnajdziesz coś idealnego dla siebie i Twojego dziecka.