Dziecko Niemowlę

Nosidełka Isara, czy Tula – co wybrać?

Marzysz o poprawnym rozwoju Twojego maluszka? Nie jesteś pewna, co jest lepsze, wózek spacerowy, czy nosidełka do noszenia? Odpowiedź jest prosta. Na stronach internetowych różnych sklepów z akcesoriami do noszenia znajdziesz szeroki wybór nosidełek. Pełną wygodę i bezpieczeństwo podczas noszenia z pewnością zapewnią nosidełka Isara oraz Tula.

Bezpieczeństwo i wygoda nosidełek Isara

Isara oferuje swoim klientom trzy rodzaje nosidełek bawełniano-chustowe, chustowe oraz bawełniane. Wszystkie nosidła posiadają certyfikat GOTS. Zapewniają także ergonomiczną pozycję, tzw. “żabkę”, która jest w pełni bezpieczna i zapewnia odpowiedni i prawidłowy rozwój dziecka. Klamry nosideł posiadają specjalne zabezpieczenie, chroniąc przed nagłym odpięciem. Pas biodrowy jest wypełniony pianką, która zapewni komfort noszenia. Są wykonane z najwyższej jakości materiału, w przypadku nosideł bawełnianych jest to 100% bawełny, bawełniano-chustowe posiadają panel stworzony z materiału chustowego, a pozostała część również wykonana jest z organicznej bawełny, natomiast nosidełka chustowe składają się z tkaniny chustowej.

Istotną rzeczą każdego nosidła Isara jest to, że panel można regulować wzdłuż i wszerz, dlatego bez problemu dopasujesz nosidło do każdej figury. Nosidełka Isara możesz nosić z przodu i z tyłu, ale także na biodrze.

Gwarancja jakości i komfortu nosideł Tula

Firma Tula również proponuje trzy typy nosideł: Baby, Toddler oraz Free to Grow. Każde z nich jest wykonane w 100% z bawełny ekologicznej, a także posiadają certyfikat Ōko-Tex Standard 100. Zawierają najwyższej jakości klamry Duraflex oraz pakowną kieszeń, do której zmieścisz najpotrzebniejsze rzeczy. Ergonomiczna pozycja “M” zapewnia komfort i wygodę, a także wspomaga optymalny rozwój Twojego szkraba. Wszystkie nosidełka Tula posiadają odpinany kapturek, który umożliwi karmienie piersią, ochroni dziecko przed słońcem, wiatrem, a także podtrzyma główkę podczas snu malucha.

Zarówno Tula, jak i Isara oferuje akcesoria do noszenia wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każda z firm posiada przeróżne wzory, dlatego z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. To co wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.