Dziecko Niemowlę

Nosidełka Tula i Lennylamb – gwarancja komfortu

Masz małe dziecko, chcesz żeby rozwijało się prawidłowo i było w pełni bezpieczne w trakcie podróży, czy podczas robienia zakupów w zatłoczonej galerii handlowej. Już teraz nie musisz brać ze sobą ciężkich wózków spacerowych. Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Chusty oraz nosidła do noszenia sprawią, że zakupy staną zdecydowanie przyjemniejsze zarówno dla Ciebie, jak i Twojego maluszka.

Jakość i bezpieczeństwo nosideł Tula i Lennylamb

Nosidełka do noszenia firmy Tula oraz Lennylamb posiadają wspaniałe opinie rodziców, którzy już przetestowali te nosidła. Każde z nosidełek posiada certyfikat Oko-tekst Standard 100, który zapewnia, że wszystkie akcesoria do noszenia marki Tula oraz Lennylamb wykonane są z najwyższej jakości produktów. Znajdziesz zarówno kolorowe wzory, jak i stonowane kolory nosidełek tych firm i dopasujesz coś odpowiedniego dla siebie jak i Twojego maluszka. Nie czekaj i zapewnij już teraz bezpieczeństwo swojemu szkrabowi!

Nosidełka Tula, czy Lennylamb?

Tula posiada trzy rodzaje swoich nosideł: Baby, Toddler oraz Free to Grow. Wykonane są w 100 % z bawełny organicznej, która nie podrażnia, ani nie uczula skóry Twojego maluszka. Każde z nich możesz nosić zarówno z przodu, jak i z tyłu. Posiadają także regulowane taśmy, dzięki którym możesz idealnie dopasować nosidełko oraz odpinany kapturek, który z pewnością ułatwi karmienie piersią, czy ochroni przed mocnym słońcem. Wszystkie nosidła Tula mają również pojemną kieszeń, znajdującą się z przodu pasa biodrowego, dzięki której schowasz tam najpotrzebniejsze rzeczy podczas spaceru z dzieciaczkiem.

Firma Lennylamb posiada znacznie szerszą ofertę nosideł do noszenia. Są to: Baby, Toddler, Onbuhimo, LennyUp, Wrap-Tai, a także moje pierwsze nosidełko oraz moje drugie nosidełko Lennylamb. Wszystkie nosidełka Lennylamb posiadają regulowany kapturek, który dopasujesz idealnie do dziecka. Każde nosidła mają szeroki panel, który można regulować. Uszyte są z najwyższej jakości tkanin.

Na stronach sklepów internetowych znajdziesz przeróżne oferty Tula oraz Lennylamb. Każda z nich posiada przeróżne wzory i kolory, od jednobarwnych po kolorowe. Bez wątpienia znajdziesz nosidełko odpowiednie dla Ciebie i twoje dzieciaczka.