Dziecko Niemowlę

Nosidełka do noszenia Tula i Zaffiro – pełna wygoda

Metoda Montessori

Nosidła do noszenia dzieci i niemowląt

Nowo narodzone dziecko wymaga wiele uwagi i poświęcenia ze strony rodziców. Niektórzy nawet rzucają pracę, by zająć się swoim maleństwem, zadbać o jego prawidłowy rozwój i zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Czasami nawet nie mają z kim zostawić malucha, by móc pójść do sklepu i kupić najpotrzebniejsze produkty.

Z akcesoriami do noszenia dzieci wszystko jest możliwe do zrealizowania. Kupując nosidełko możesz bez problemu pójść na spacer z dzieckiem albo zrobić zakupy. Problem jakie nosidło należy wybrać? Na rynku znajdziesz wiele firm, ale tylko niektóre posiadają produkty najwyższej jakości. W Internecie znajdziesz oferty firm Tula, a także Womar posiadająca modele Zaffiro.

Nosidełka do noszenia Tula, czy Zaffiro?

Tula oferuje klientom trzy rodzaje nosidełek: Baby, Toddler, a także Free to Grow. Jeśli nie chcesz kupować kilku nosidełek dla swojego dzieciaczka, możesz zainwestować w jeden, który jest przeznaczony dla maluszków posiadających wagę od 3 do 20 kilogramów. Nie musisz kupować dodatkowej wkładki dla niemowlaka, ponieważ nosidełko Free to Grow są tak skonstruowane, że bez problemu dopasujesz je do wzrostu i wagi Twojego szkraba. Wersja Baby przeznaczona jest dla dzieci mających wagę od 7 do 20 kilogramów. Kupując specjalną Wkładkę dla Niemowlaka Tula możesz nosić również dzieciaczka od momentu jego narodzin. Nosidełko Tula Toddler kierowane jest dla dzieci mających wagę 11-27 kilogramów. Ergonomiczna pozycja “M” zapewni Twojemu maluchowi prawidłowy rozwój. Wszystkie nosidełka Tula posiadają certyfikat Ōko-Tex Standard 100 i są wykonane w 100% z bawełny organicznej.

Firma Womar oferuje swoim klientom ergonomiczne nosidła Zaffiro. Akcesoria do noszenia tej firmy są skierowane dla dzieci od 4 miesiąca życia do około 3 lat (4,5-18kg). Swojego maluszka możesz nosić na plecach oraz na brzuchu. Ta druga opcja pozwoli Ci na bliższy kontakt z Twoim szkrabem. Wszystkie nosidła firmy Womar są zgodne z europejską normą PN-EN 13209-2:2016-04.

Wszystkie nosidełka do noszenia są w pełni ergonomiczne i bezpieczne. Wybierz dobrze i zagwarantuj sobie i Twojemu dziecku wygodę podczas noszenia.