Dziecko Niemowlę

Nosidełka Free-to-Grow – rodzaje i zalety

Każdego roku pojawiają się przeróżne produkty, które szturmem zdobywają grono nabywców. Nawet branża dziecięca nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Jednym z takich produktów jest nosidełko Free-to-Grow firmy Tula. Coraz więcej osób uważa, że to nie trend, lecz początek bardzo dużej zmiany. Co zatem koniecznie trzeba wiedzieć o tego typu nosidełkach?

Czym jest nosidełko Free-to-Grow Tula?

Przede wszystkim trzeba zdawać sobie sprawę z faktu, iż wyprodukowane są one po to, aby umożliwić przemieszczanie dziecka, w komfortowy dla obojga, sposób. Ten nowatorskie rozwiązanie sprawia, że dziecko w pierwszych latach swojego życia może czuć się komfortowo, gdyż ma przy sobie rodzica. Nosidełko Tula Free-to-Grow oprócz bliskości oferuje również bezpieczeństwo każdemu dziecku. Można w nim bezpiecznie nosić maluszka, który waży zaledwie 3,2 kg aż do momentu kiedy osiągnie wagę 20,4 kg. Jak widać, jest to bardzo uniwersalne nosidełko, które w zasadzie rośnie wraz z dzieckiem i może służyć przez cały okres użytkowania. Nosidełko zapewnia również bezpieczną pozycję, która pozwala na prawidłowy rozwój dziecka, bez narażania malutkiego kręgosłupa.

Nosidełko Baby Tula Free-to-Grow – korzyści

Komfort to zaledwie jedna korzyść tego nosidełka. Bardzo często zwraca się również uwagę na to, że dzięki tak zaawansowanej regulacji jaką cechuje się produkt, oszczędzamy na zakupie drugiego nosidełka w momencie gdy dziecko z pierwszego wyrośnie. Jest to na pewno duża oszczędność. Dodatkowo nosidełko Tula Free-to-Grow nie wymaga użycia wkładki. Nosidełko zostało zaprojektowane tak aby było jak najbardziej funkcjonalne i ergonomiczne. Dzięki najwyższej jakości materiałom użytym w produkcji, mamy pewność, że produkt nie wywoła żadnych niepożądanych podrażnień ani alergii u naszego dziecka.

Dlaczego warto wybrać nosidełko Free-to-Grow?

Warto wspomnieć, że nosidełka Free-to-Grow mają bardzo proste ale jakże piękne wzory. Wykonane z najwyższej jakości tkaniny, są dostępne w różnych kolorach i wzorach. Tym samym owe nosidełka trafią w gust różnym osobom. Oprócz wyglądu, są one również bardzo solidnie wykończone tak aby noszenie było nie tylko komfortowe dla dziecka ale również dla rodzica. Pasy biodrowe oraz szelki są uszyte z dobrych materiałów, co zapobiega obtarciom na ciele rodzica jak i dziecka. Jeśli zastanawiasz się nad idealnym nosidełkiem, to Free-to-Grow może okazać się najlepsze dla Ciebie. Wystarcza na cały okres noszenia, dzięki czemu masz pewność, że będzie to zakup na dłuższy okres czasu.