Dziecko Niemowlę

Chusty do noszenia dzieci LennyLamb

Noszenia dzieci w chustach to bardzo wygodne rozwiązanie. Przede wszystkim umożliwia nam ich noszenie bez nadmiernego obciążania kręgosłupa, jednocześnie zapewniając maluszkowi niezbędną do jego prawidłowego rozwoju emocjonalnego bliskość. Nosząc niemowlę w chuście LennyLamb, będziemy mieli pewność, że nasza pociecha jest bezpieczna, a my zyskamy wolne ręce i większą swobodę. Dlaczego warto wybrać chustę tej marki?

Dlaczego warto używać chust LennyLamb ?

Chusty LennyLamb prawidłowo zawiązane zapewniają bezpieczeństwo już kilkudniowemu maleństwu, a odpowiedni splot z powodzeniem utrzyma także kilkulatka. Chusty LennyLamb są wytrzymałe i elastyczne, dzięki czemu zapewniają komfort i rodzicowi, i dziecku. Kręgosłup rodzica nie jest tak obciążony jak w przypadku noszenia na rękach, a umieszczony na piersi maluch jest spokojniejszy i mniej płacze. Badania wskazują także na to, że niemowlęta noszone w chustach rzadziej cierpią na kolki i szybciej się rozwijają. Chusta LennyLamb do noszenia dzieci jest doskonałą alternatywą dla wózka – nosząc w niej dziecko, mamy więcej swobody, wykonując domowe obowiązki, a także poruszając się po mieście – zwłaszcza, jeśli planujemy podróż tramwajem czy autobusem. Chusty LennyLamb są dostępne w wersji elastycznej, kółkowej lub tkanej. Różnią się nie tylko wzorami i kolorami ale również rodzajem splotu.

Zalety chust dla dzieci LennyLamb

Wybierając chustę, musimy zwracać dużą uwagę na jej jakość. Źle dopasowana będzie przyczyną dyskomfortu, a także może mieć problem z utrzymaniem ciężaru dziecka, zwłaszcza większego. Chusty LennyLamb są pozytywnie oceniane przez rodziców i chętnie wybierane zarówno dla noworodka, jak i dla kilkuletnich maluchów. Wykonane w całości z naturalnej bawełny są miłe w dotyku i bezpieczne dla skóry. Wytrzymałe i solidnie wykonane bez problemu utrzymują ciężar niemowlęcia, odciążając kręgosłup i dobrze dopasowując się do ciała. Tkaniny używane przez tego producenta posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo – LennyLamb gwarantuje między innymi, że do farbowania nie użyto szkodliwych barwników. Chusty do noszenia dzieci LennyLamb są również szyte w pięknych wzorach i kolorach co jest ich dodatkowym atutem. Każdy rodzic znajdzie odpowiedni wzór dla siebie.

Wpływ chusty na rozwój dziecka

Chusty do noszenia dzieci LennyLamb pozytywnie wpływają na rozwój noworodka. Badania pokazują, że maluszki noszone na piersi są spokojniejsze i czują się bezpieczniejsze. Czując bliskość rodzica, rzadziej reagują płaczem na stresujące bodźce i nie cierpią na bolesne kolki. Zaokrąglony kręgosłup noworodka wskazuje na naturalne przystosowanie dziecka do noszenia – dziecko umieszczone w wózku przyjmuje zwykle niewygodną postawę, czego efektem mogą być skrzywienia kręgosłupa. Wybierając chustę LennyLamb, zapewniamy naszej pociesze bliskość i korzystnie wpływamy na jej samopoczucie i rozwój emocjonalny.