Dziecko Niemowlę

Nosidełko Free-to-Grow Wonder

Dla wszystkich rodziców moment pojawienia się dziecka jest momentem przełomowym, a dla wielu z nich rozpoczyna się okres wielkiej przygody. Rodzicielstwo może być realizowane z pasją i radością. Ważne, żeby wiedzieć, jak sobie w tym pomóc i znaleźć rozwiązania, które ułatwią nam bycie rodzicem.

Nosidełka Free-to-Grow Wonder – bliskość rodzica z dzieckiem

Aby doświadczyć cudu rodzicielstwa, niezbędne jest nawiązanie silnych więzi z małym człowiekiem. Na wczesnym etapie jego życia ważny jest szczególnie bliski, cielesny kontakt, co umożliwia noszenie dziecka w nosidełku. Firma Tula przygotowała propozycję nosidełek Free-to-Grow, które mogą być wykorzystywane od pierwszych chwil od urodzenia. Jednym z produktów jest nosidło Tula Free-to-Grow Wonder. Dedykowane jest ono maluchom ważącym już 3,2 kg, Może służyć jeszcze czterolatkom, ponieważ górny zakres możliwego do niesienia ciężaru wynosi ok. 20 kg.

Zalety nosidełka Tula Wonder

Pomijając piękny wzór, który jest ogromnym atutem,nosidełko Free-to-Grow Wonder posiada wiele zalet. :

  • Możliwość noszenia dziecka z przodu i z tyłu. Dla maluchów do ukończenia 7 lub 8 miesiąca życia najlepsza pozycja do noszenia to ta na brzuchu. Pozwala ona kontrolować głowę, aby się nie odchylała. Po ukończeniu 7 – 8 miesiąca, kiedy dziecko samo kontroluje trzymanie głowy, można wybrać pozycję na plecach.
  • Szeroka rozpórka między nogami,umożliwiająca dziecku przyjęcie pozycji Żabki” – dzięki rozłożeniu i podwinięciu nóżek stawy biodrowe stabilizują się, a kręgosłup jest odciążony.
  • Miękkie szelki oraz szeroki pas biodrowy umożliwiają właściwie rozłożenie ciężaru, co pozwala na pokonanie wielu kilometrów bez uczucia nadmiernego przeciążania. Ponadto samo nosidełko jest niezwykle lekkie i waży niecały kilogram.
  • Bezpieczny materiał – certyfikat OEKO-Tex® Standard 100 oznacza, iż nosidełko Wonder wykonane jest z tkaniny wolnej od niebezpiecznych, szkodliwych dla zdrowia substancji, takich m.in. jak alergizujące barwniki, metale ciężkie, pestycydy czy formaldehyd. Nosidełko Free-to-Grow Wonder szyte jest z lekkiej i oddychającej bawełny, co szczególnie ważne jest w gorące dni. Tkanina jest przy tym łatwa do utrzymania w czystości.

Całości dopełniają odpinany kapturek, kieszonka na drobiazgi czy też ciekawy i estetyczny lawendowo-szary kolor materiału z nieregularnym nakrapianiem.

Nosidełko Free-to-Grow Wonder łamie ograniczenia – zapewnia rodzicom swobodę na co dzień i pozwala na aktywne życie. Daje możliwość bycia z dzieckiem tam, gdzie chcemy, a tym samym wspiera radość z rodzicielstwa.