Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę

Nosidło chustowe Isara – Creamy Code – THE ONE

Dzieci noszone w nosidełkach to coraz częstszy widok w naszym kraju. Moda na nosidełka przyszła do nas z zagranicy i szybko przyjmuje się w naszych realiach. Jest to nie tylko modny sposób noszenia niemowlaka, ale przede wszystkim zdrowy dla dziecka, a dla rodzica bardzo wygodny. Oferta producentów nosidełek jest bardzo szeroka i każdy rodzic na pewno znajdzie najlepsze nosidełko i dla swojej pociechy i dla siebie. Jedną z najbardziej popularnych firm produkujących je jest firma Isara. Firma posiada wiele modeli, z których można wybrać ten najodpowiedniejszy. Nosidełko chustowe Isara-Creamy Code-THE ONE to szczególnie godny uwagi produkt Isary.

Zalety noszenia dziecka w nosidełkach chustowych Isara – THE ONE

Używanie nosidełka THE ONE niesie za sobą wiele zalet. Jest to rozwiązanie dobre zarówno dla dziecka, jak i dorosłego. Te najbardziej istotne zalety to:

  • Rodzic ma obie ręce wolne i może wykonywać wiele czynności, mając dziecko przy sobie
  • Używanie nosidełka jest w wielu sytuacjach bardziej praktyczne, niż zabieranie ze sobą wózka
  • Bliskość – bardzo ważny aspekt. Dziecko czuje bliskość swojego rodzica, a ten ma stały wgląd na dziecko
  • Wygoda dla dziecka – dziecko przyjmuje naturalną i zdrową pozycję
  • Wygoda dla rodzica – podwójne szelki nie obciążają kręgosłupa.

Nosidło Isara – THE ONE – wiele zalet w jednym

Model THE ONE to jeden z najchętniej kupowanym modeli z oferty firmy Isara. Taka, jak wszystkie modele, tak i ten cechuje się wszystkimi wyżej wymienionymi zaletami. W zamyśle projektantów i producenta było stworzyć takie urządzenie, które do maksimum odciąży rodziców w trakcie wyjścia z domu czy chodzenia po domu, a przy tym zapewni komfort dziecku. Nosidełko Isara-Creamy Code-THE ONE wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów, aby nie tylko służyło długo, ale również było zdrowe i w 100% bezpieczne dla dziecka.

Nosidło zdrowe dla dziecka, wygodne dla rodzica

Nosidełko to jest ręcznie szyte z bawełny organicznej certyfikowanej z certyfikatem GOTS, co oznacza, że jest to materiał oddychający i w pełni bezpieczny dla dziecka. Nie powoduje odparzeń, ani alergii. Dla rodzica z kolei, najważniejsze zalety, jakimi cechuje się nosidło Isara- THE ONE to przede wszystkim podwójne regulowane taśmy oraz miękkie i elastyczne szelki. Dzięki temu można nosidełko dopasować do wzrostu i budowy ciała osoby dorosłej. Dodatkowa kieszeń na pasie biodrowym pozwala na schowanie niezbędnych drobiazgów. Odpinany kaptur również jest bardzo przydatny, gdyż podpiera główkę podczas snu, chroni przed warunkami pogodowymi oraz jest pomocny przy karmieniu piersią. Całości dopełnia estetyczny i przyciągający wzrok wygląd.