Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę

Kiedy używać nosidełka Tula?

Od kiedy używać nosidełek Tula?

Nosidełka to nieodłączny element wyposażenia każdej rodziny w której pojawią się dziecko. Źle dobrane nosidło dla dziecka, może być przyczyną wielu problemów zarówno dziecka jak i osoby noszącej . Najważniejsze jest, aby maluch i rodzic czuli się komfortowo podczas spacerów, wyjść do sklepu lub innych wymagających ruchu czynności. Dlatego ważne jest, żeby odpowiednio dopasować rodzaj nosidła do wagi swojej pociechy. Zły dobór może narazić kręgosłup dziecka, przez co może one w przyszłości cierpieć na różnego rodzaju wady postawy. Nosidełka firmy Tula są światoym liderem. Ale od kiedy używać nosidełek Tula?

Zalety korzystania z nosidełek Tula

Nosidełko firmy Tula wybrać możemy spośród trzech rodzajówwysokiej jakości nosidełek. Każde wykonane jest z lekkiej, oddychającej bawełny, a jej innowacyjny, a zarazem ergonomiczny kształt daje nam pewność, że dziecko jak i rodzice będą czuć się komfortowo. Regulowane szelki pozwalają na dopasowanie maluch do noszącej osoby. Nosidło wyposażone jest w kaptur, który chroni pociechę przed słońcem oraz deszczem
W przypadku pytania od kiedy używać jakich nosidełek powinnyśmy kierować się wagą malucha, ponieważ każde dziecko jest inne.

Rodzaje nosidełek Tula

Kiedy używac nosidła Tula? Pierwszym rodzajem nosidełek oferowanych przez firmę Tula jest nosidło Free-to-Grow. Nosidło przeznaczone jest dla dzieci, których waga mieści się w przedziale 3.2- 20.40 kg, a ich noszenie nie wymaga używania wkładki dla niemowlaka. Nosidełko Baby Tula skierowane jest dla dzieci które osiągnęły przedział wagowy między od 7kg do 20 kg. Co ważne w tym rodzaju nosidełka Tula możemy nosić dziecko od narodzin. Ważne jest, aby w takim przypadku używać wkładki dla niemowlaka, Ostatnim produktem oferowanym przez firmę Tula jest nosidełko Toddler. To z kolei skierowane jest dla dzieci, których przedział wagowy mieści się od 11 do 27 kg. Nosidełko Toddler zostało stworzone z myślą o większych pociechach, które nadal domagają się przytulania i kontaktu z rodzicami.