Dziecko Niemowlę

Nosidło chustowe Isara – Diamonda Gray – THE ONE

Masz małe dziecko? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci bezpiecznie przenosić je, gwarantując jednocześnie komfort sobie i swojemu dziecku? Jeśli tak, to nosidełko chustowe Isara-Diamonda Gray-THE ONE jest właśnie dla Ciebie.

Nosidełko chustowe Isara – THE ONE – dla aktywnej mamy

Czy wiesz, że nosidło Isara – THE ONE jest dostosowane do potrzeb nawet tych najbardziej aktywnych mam? Dzięki innowacyjnemu systemowi zapięć masz pewność, że Twoje dziecko nie wypadnie nawet podczas najbardziej aktywnych marszów. Nosidełko Isara – THE ONE pozwala na aktywne spędzanie czasu, bez potrzeby poruszania się z wózkiem dla dzieci, które czasami może być uciążliwy.

Nosidełko Isara – THE ONE – dla każdego dziecka

Nosidełko Isara – THE ONE, jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i większych dzieci. Z powodzeniem można w nim transportować dzieci o masie od 3 do 20 kilogramów.

Zalety Nosidełka Isara – THE ONE

Dodatkowym atutem nosidełkaIsara – THE ONE, jest specjalny kapturek, który zabezpiecza główkę dziecka przed wiatrem i pozwala na komfortowe karmienie piersią. Warto również zaznaczyć, że nosidełko można nosić zarówno z przodu jak i z tyłu. Pierwsza konfiguracja będzie odpowiednia dla małych dzieci. Możliwość przytulenia się do piersi mamy zapewni im dodatkowy komfort i poczucie bezpieczeństwa. Z kolei możliwość noszenia nosidełka z tyłu, jest doskonałym rozwiązaniem dla dzieci starszych – prawdziwych małych odkrywców. Dzięki temu rozwiązaniu, będą one mogły z radością podziwiać otaczający je świat.

Nie zapominajmy jednak o pięknym wzorze, który jest ogromną zaletą nosidełka Isara-THE ONE- Diamonda Gray. Pomimo tego, że wzór jest dość prosty, cieszy się on ogromnym zainteresowaniem wśród rodziców. Ciemna krata na szarym tle to na pewno wzór, który na pewno przypadnie do gustu każdemu.

Funkcjonalność

Nosidełko Isara – THE ONE, posiada szereg cech decydujących o jego niezwykłej funkcjonalności.

1. Nosidełko Isara- THE ONE zostało wykonane z 100% bawełny organicznej certyfikowanej z certyfikatem GOTS , sprawdzającej się we wszystkich porach roku.

2. Produkt jest w pełni ergonomiczny i przede wszystkim – łatwy w obsłudze. Co ważne – dostępne dla niego akcesoria są kompatybilne z większością innych typów nosidełek dziecięcych.