Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę

Nosidełko zamiast wózka

Nosidełko zamiast wózka – podwójna wygoda

Dziecko potrzebuje opieki i miłości. Rodzice starają się zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa i spokój. Idealnym rozwiązaniem w zaspokojeniu potrzeb dziecka jest bliskość. To uczucie zapewni nosidełko Tula-Free to Grow. Nosidełko posiada wiele regulacji dzięki czemu dopasowuje się nie tylko do dziecka ale i do rodzica. Zapewnia swobodę ruchową i możliwość wykonywania prac domowych jednocześnie.Nosidełko to niezbędny element każdego rodzica.

 Nosidełko – plusy posiadania

Nosidełko Tula-Free to Grow to połączenie komfortu bezpieczeństwa i wygody dziecka. Odpowiednie ustawienie szelek i pasa zapewnia komfort osobie, która je nosi. Nosidełko Free to Grow pozwala nosić dziecko, które waży nawet 20,4 kilogramów. Nie musisz kupować specjalnej wkładki dla niemowlaka, ponieważ nosidełko jest skonstruowane odpowiednio i dostosowuje się do rosnącej wagi dziecka. Użytkowanie nosidełka jest bardzo proste nie potrzebujesz dodatkowej pomocy przy jego ściąganiu czy zakładaniu .

Nosidełko Tula same zalety

Zaletą Tula Free-To-Grow jest bez innowacyjny panel, który umożliwia ustawienie szerokość nosidełka w trzech pozycjach, a wysokość w dwóch. Materiał z którego zostało wykonane to oddychająca lekka bawełna. Nosidełko Tula-Free to Grow jest szyte ręcznie co stanowi o wysokiej jakości produktu. Posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100
Ergonomiczne ustawienia umożliwią Ci noszenie dziecka zarówno z przodu, jak i z tyłu, a także naturalna pozycja wesprze prawidłowy rozwój jego kręgosłupa. Nosidełka zawierają również miękki kapturek dopasowany kolorystycznie do nosidełka, który chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi a także podtrzymuje główkę, gdy dziecko śpi. Każde nosidło posiada pas biodrowy, który z przodu zawiera bardzo pojemną kieszeń. Nosidełka posiadają pozytywne opinie rodziców, którzy je zakupili co świadczy o ich zaletach.

.