Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę

Nosidełka Tula od jakiego wieku?

Nosidełka Tula – od jakiego wieku?

Pojawienie się w rodzinie dziecka to dla rodziców wyjątkowy czas. Będą musieli oni teraz zadbać o bezbronną istotę, aby nikt i nic nie zagrażało jej bezpieczeństwu. Dziecko to nie tylko czas wyrzeczeń. Można z nim przecież wychodzić na spacery, do sklepu. Tam gdzie nie wjedzie tradycyjny wózek, możemy zabrać malucha w nosidełku. Często niewiedza sprawia, że rodzice nie mają pojęcia od jakiego wieku używać nosidełek Tula? Jest to bardzo proste!

Wybieraj nosidełko ze względu na wagę, nie na wiek!

Jest to prosta zasada, ale niezwykle ważna. Każde dziecko jest inne i różni się od siebie. Nie możemy kierować się wyłącznie wiekiem, ponieważ możemy wtedy wybrać nosidło, które nie będzie w ogóle pasowało do Twojej pociechy. Przy zakupie nosidełka Tula zwracaj uwagę na to ile waży Twój maluch. Sprawi to, że odpowiednio dobierzesz nosidełko, a dziecko będzie się w nim komfortowo czuło.

Rodzaje nosidełek Tula – od jakiego wieku?

Wiesz już, od jakiego wieku, a raczej wagi używać nosideł Tula. Teraz musisz wybrać odpowiednie nosidełko Tula. Firma oferuje trzy rodzaje nosidełek Tula:

Tula Free to Grow to nosidełko przeznaczone dla dla dzieci których waga mieści się w przedziale 3,2 – 20,4kg.

Tula Baby będzie idealnym wyborem dla rodziców, którzy nie chcą wydawać masy pieniędzy na nosidełka, gdy dziecko będzie się rozwijać. Ten model przeznaczony jest dla maluchów o wadze od 7 do 20 kg. Pamiętać należy, że do Tula Baby zakupić możemy w zestawie z wkładką na niemowlaka, dzięki której zacząć dziecko możemy już od narodzin.

Ostatnim rodzajem nosidełka jest Tula Toddler. To nosidełko dla dzieci w wieku przedszkolnym, których waga mieści się w przedziale 11 – 22 kg. To idealne rozwiązanie dla większego malucha, który domaga się bliskości rodzicielskiej.

Pamiętaj, że najważniejszym pytaniem przy wyborze nosidełka nie powinno być od jakiego wieku, lecz od jakiej wagi. To waga dziecka jest najistotniejszym kryterium. Kiedy odpowiednio wybierzemy nosidełko do wagi możemy być pewni, że szkrab będzie rozwijał się prawidłowo.