Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę

Nosidełko LennyLamb -LennyUpGrade – Szmaragd

Dziś na rynku jest dostępnych bardzo dużo modeli nosidełek. Jak zorientować się w ofercie i odszukać to, co najlepsze? Przy wyborze nosidełka najważniejsze jest, aby kierować się zdrowiem dziecka. Dlatego warto postawić na produkt ergonomiczny, taki jak nosidełko LennyLamb-LennyUpGrade-Szmaragd.

Cechy nosidełka LennyLamb – LennyUpGrade – Szmaragd

Dobre nosidełko musi wspierać rozwój dziecka. I właśnie to jest podstawową funkcją modeli ergonomicznych. Nosidło LennyLamb-LennyUpGrade jest miękkie i naturalnie dostosowuje się do kształtu ciała dziecka. Maluch jest w nim ułożony w tak zwanej pozycji żabki, z nóżkami lekko uniesionymi po bokach. To bardzo wygodna i zdrowa dla rozwoju pozycja. Dziecko jest też cały czas przytulone do ciała opiekuna i czuje ciepło jego ciała, co daje mu poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Nosidełko LennyLamb-LennyUpGrade jest również wygodne dla rodzica. Pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru dzięki szerokim, wzmocnionym pasom na ramionach i na wysokości bioder.

Dziecko może być noszone z przodu lub na plecach, zawsze jest jednak odwrócone buzią do ciała opiekuna, co zapewnia ułożenie nóżek w ergonomicznej pozycji M. Noszenie z tyłu jest jednak przeznaczone dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Do zestawu dołączony jest odpinany i regulowany kapturek, który podtrzymuje główkę dziecka podczas snu, chroni przed czynnikami atmosferycznymi i ułatwia karmienie piersią. Dodatkowo na pasie biodrowym umieszczona jest pojemna kieszeń na drobiazgi, do której opiekun może łatwo sięgnąć. Ważne jest też to, że nosidełko LennyLamb-LennyUpGrade jest bardzo łatwo założyć samodzielnie i jest to całkowicie bezpieczne dla dziecka.

Wysoka jakość nosidełka LennyLamb – LennyUpGrade – Szmaragd

Tutaj również najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo i zdrowie dziecka. Warto zwrócić uwagę na użyte materiały. Nosidełko LennyLamb-LennyUpGrade-Szmaragd jest szyte ręcznie z bawełny posiadającej certyfikat Ōko-Tex Standard. Nosidełko jest szyte ręcznie, dzięki czemu szwy są bardzo trwałe i można nosić w nich dzieci o wadze od 3,5 do 20 kg. Istotne jest też zastosowanie solidnych klamry Duraflex na pasie biodrowym. Wysokiej jakości nosidełko jest łatwe do utrzymania w czystości. Można wyczyścić je miejscowo przy pomocy miękkiej ściereczki, ciepłej wody i mydła, a od czasu do czasu wyprać w pralce.

Zapraszamy do naszego sklepu Tulisie.pl, gdzie znajdziecie wyżej wymienione modele oraz wiele inne akcesoria dla maluszka i rodziców