Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę

Nosidełko Zaffiro czy Tula

Nosidło Zaffiro i Tula

Wbrew ogólno panującym przeświadczeniom, przyjście dziecka na świat nie wiąże się z ograniczeniami. Jest wiele rozwiązań ułatwiających rodzicom opiekę nad dzieckiem i jego wychowanie. Aby spędzać aktywny czas ze swoim dzieckiem należy wybrać odpowiednie produkty umożliwiające to zadanie. Częste spacery z dzieckiem na świeżym powietrzu wzmacniają jego odporność oraz pomagają w prawidłowym rozwoju. Jednak noszenie dziecka na rękach sprawia, że rodzic szybko się męczy a dodatkowo nie może wykonywać innych czynności jednocześnie.

Nosidełko Zaffiro i Tula odpowiednia alternatywa dla wózka

Idealnym rozwiązaniem jest zakup nosidełka, które pozwoli Ci łatwiej się poruszać. Jednak jakie nosidełko wybrać? Najwyższą jakość nosidełek oferuje firma Tula oraz Zaffiro. Firmy te zawierają obszerną gamę artykułów, które idealnie wpasują się w Twoje potrzeby. Nosidełka Tula posiadają certyfikat Oko-Tex Standard 100 co zapewnia najwyższą jakości. Nieodłącznym elementem wychowania jest dbanie o prawidłowy rozwój fizyczny jak i emocjonalny dziecka. Nosidełko Tula jest dostępne w trzech rodzajach : Tula Baby, Tula Toddler oraz Free to Grow co pozwala na idealne dopasowanie do Twoich potrzeb.

Nosidełko  to idealne rozwiązanie

Nosidełko firmy  Zaffiro jest zaprojektowane we współpracy z lekarzami, fizjoterapeutami i doradcami noszenia dziecka .Do wyboru są różne modele Nosidełek Zaffiro : Nosidełko Zaffiro – Active – Black, Nosidełko Zaffiro – Care – Black and White, Nosidełko Zaffiro – Embrace – Melange Blue czy Nosidełko Zaffiro – Joy – Ecru. Wymienione modele dostępne są w różnego rodzaju kompozycjach kolorystycznych jak i wzorowych. Nosidełka uszyte jest z tkaniny antyalergicznej dlatego nie musisz się martwić o zdrowie swojego maluszka. Miła w dotyku wysokogatunkowa 100% bawełna to niezbędny atrybut. Posiadają certyfikat najwyższej jakości. Oznacza to, że tkanina jest wolna od szkodliwych i uczulających substancji zatem jest bezpieczna dla dziecka. Nosidełka Zaffiro preferowane są dla dzieci i niemowląt od 3 miesiąca życia do lat 3 (od 4,5 kg do 18 kg).
Nosidełka są atrakcyjne cenowo a przede wszystkim bezpieczne dla Twojej pociechy.