Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę

Nosidełko Tula czy LennyLamb?

Tula czy LennyLamb

Przed rodzicami nowo narodzonego dziecka pojawi się wiele dylematów. Jaki sprzęt wybrać, aby dziecko czuło się komfortowo, a co najważniejsze jego rozwój przebiegał w sposób prawidłowy. Jednym z pytań które się pojawi będzie to o rodzaj nosidełka dla dziecka.

Cechy idealnego nosidełka

Ważne jest aby wybór padł na nosidło najwyższej jakości. Ergonomiczne nosidełka dają poczucie stabilizacji, przez co kręgosłup malucha nie jest narażony na niebezpieczeństwa.
Materiał wykonany z ekologicznej bawełny sprawia, że skóra malucha oddycha. Zmniejsza to ryzyko alergii. Rodzice szukający nosidełek najwyższej jakości z pewnością zetknął się z wieloma firmami produkującymi sprzęt do noszenia dzieci. Najlepszym wyborem okazać się mogą produkty Tula lub LennyLamb. Nosidła tych firm posiadają światową renomę, a korzystają z nim rodzice wielu pociech na całym świecie. A co gdy pojawia się pytanie którą firmę wybrać. Nosidełka Tula czy LennyLamb?

Nosidełka Tula – rodzaje i cechy

Firma Tula oferuje trzy rodzaje nosidełek: Tula Free-to-grow, Baby i Toddler. Wszystkie z nich posiadają ergonomiczny kształt i w całości wykonane są z ekologicznej bawełny. umożliwiającej swobodne oddychanie. Nosidło Free-to-grow pozwala na noszenie dziecka już od od 3.2 – 20.4 kg. Tula Baby skierowane jest dla maluchów w przedziale wagowym 7 – 20 kilogramów. Przy tym model należy zaznaczyć, że producent umożliwia noszenie w nim dzieci od 3,5kg. Odbyć się to jednak może tylko i wyłącznie gdy w zestawie wraz z nosidełkiem znajdzie się wkładka do noszenie niemowlaka. Ostatnim modelem jest nosidełko Tula Toddler. Skierowane jest ono dla nieco większy dzieci, które wciąż domagają się bliskości rodziców. To nosidełko idealnie sprawdzi się w przedziale wagowym 11 – 27kg.

Szeroki wybór nosideł LennyLamb

Firma LennyLamb oferuje nieco szerszy wybór w zakresie nosidełek. Możemy wybrać spośród takich rodzajów jak: LennyLamb Baby, Onbuhimo, LennyUp, WrapTai, Toddler. Model Baby zaprojektowany jest dla niemowlaków. Lenny:Lamb Onbuhino skierowane jest dla dzieci głównie siedzących. W przypadku tego modelu zalecane jest noszenie maluchów na plechach. LennyUp to produkt, w którym umieścimy szkraba o minimalnej wadze 3,5kg. Możemy go nosić aż do 20 kilogramów, przez co nosidełko jest bardzo uniwersalne, Nosidełko WrapTai to połączenie klasycznego nosidła i chusty do noszenia. Dziecko w tym modelu noszone może być z przodu i z tyłu. Ostatnim nosidełkiem jest LennyLamb Toddler. W tym nosidle umieścimy nieco większa pociechę domagająca się noszenia przez rodziców.