Dziecko Niemowlę

Od kiedy stosować nosidełka Tula

Nosidełko Tula The Star

Komfort i bezpieczeństwo nosideł Tula

Zostałaś po raz pierwszy mamą, chcesz pójść na zakupy, posprzątać dom, a chcesz mieć dziecko przy sobie? Co będzie lepsze, wózek dla dziecka , chusta do noszenia, nosidełko? Opcji do wyboru jest bardzo wiele, ale każdy wybiera to, co uznaje za najbardziej odpowiednie. My możemy zdecydowanie polecić Ci chusty i nosidła. Są one bezpieczne dla Twojego dziecka. Nie musisz się martwić czy wypadnie, ponieważ swoją pociechę masz zawsze przy sobie. Możesz wykonywać przeróżne czynności i mieć oko na swojego szkraba. Wybierając się na spacer nie będziesz musiała już pchać załadowanego wózka dziecięcego tylko swobodnie będziesz mogła zachwycać się chwilą ze swoim dzieciaczkiem.

Nosidełka Tula są wykonane z najwyższej jakości materiału – 100% bawełny, dzięki temu skóra Twojego dziecka nie nabawi się żadnych alergii, czy uczuleń. Każde z nich posiada certyfikat Ōko-Tex Standard 100. Posiadają miękkie i wygodne szelki, dzięki czemu zarówno Ty i Twój maluszek będziecie czuli się komfortowo spacerując, czy wykonując jakiekolwiek inne czynności. Do nosideł Tula przyczepione są także kapturki, które przytrzymują główkę Twojego dziecka, chronią przed słońcem, a także ułatwiają karmienie piersią. Mają dwa warianty noszenia: z przodu i z tyłu. Nosząc swoją pociechę w nosidełku zapewniasz lepszą możliwość poznania świata. Będąc wyżej dziecko widzi zdecydowanie więcej, niż siedząc w wózku spacerowym. Tula posiada trzy rodzaje nosidełek: Baby, Toddler i Free to Grow. Każde z nich możesz swobodnie dopasować do swojego dziecka.

Nosidełka Tula – od kiedy ich używać?

Opcja Baby Tula przeznaczona jest głównie dla maluszków mających wagę od 3 do 7 kg. Dla tych najmłodszych, niemowlaków warto użyć wkładki Tula, dzięki czemu zapewnisz całkowite bezpieczeństwo. Wersja Toddler Tula jest odpowiednia dla Twojej pociechy, gdy już osiągnie wagę powyżej 11 kg. Nosić ją możesz tak długo jak tylko zechcesz, byleby Twój szkrab nie przekroczył wagi 27kg. Free to Grow to rodzaj bardziej uniwersalny. Nadaje się dla Twojej pociechy od momentu przyjścia na świat, od 3,2-20,4 kg. Kupując to nosidełko nie musisz kupować żadnych dodatkowych wkładek dla niemowlaka. Są one tak dopasowane, by dziecko czuło się w nim bezpiecznie i wygodnie. Wybierając chusty, czy nosidełka Tula zapewniasz prawidłowy rozwój Twojemu maluchowi.