Dziecko Niemowlę

Nosidełka Tula – gdzie kupić?

Chcesz spokojnie, bezproblemowo zrobić zakupy? Nie masz z kim zostawić dziecka, a nie chcesz ciągnąć ze sobą wózka dla Twojego malucha? Nosidełka są najlepsza opcją dla Ciebie i Twojego dziecka. Zastanawiasz się jaki rodzaj nosidła wybrać? Wybór bez wątpienia nie będzie prosty. Na rynku wynajdziesz dużo rodzajów akcesoriów dla dziecka, ale odpowiednie będą takie, które posiadają certyfikaty, wykonane są z wysokiej jakości materiałów i są w pełni wygodne.

Gdzie kupić nosidełka Tula?

Nosidełka Tula są ergonomiczne i z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zakupy staną się przyjemniejsze, a Twoje dziecko będzie bezpieczne. Możesz je nosić zarówno z przodu, jak i z tyłu. Do każdego zakupu dodawana jest instrukcja obsługi, dzięki czemu będziesz miała pewność, że dobrze założyłaś nosidełko.

W sklepach internetowych znajdziesz trzy rodzaje nosideł Tula: Baby, Toddler oraz Free to Grow. Są one dopasowane do wagi, a nie wieku malucha, ponieważ każde dziecko rozwija się inaczej. Nosidła Tula są wykonane w 100% z bawełny organicznej. Posiadają także certyfikat Ōko-Tex Standard 100. Każde nosidełko posiada miękkie i wygodne szelki, dzięki czemu równomiernie rozłożysz ciężar swojej pociechy. Przy pasie biodrowym znajdziesz również pojemną kieszeń na niezbędne drobiazgi. Wszystkie rodzaje nosidełek Tula mają także odpinany kapturek, który chroni główkę śpiącego dziecka, a także ułatwia karmienie piersią.

Nosidełka Tula – rodzaje

Nosidełko Tula Baby jest odpowiednie dla maluchów o wadze 7-20 kg. Tego nosidełka możesz również użyć od narodzin Twojego niemowlaka (3-7 kg) ze specjalną Wkładką dla Niemowlaka Tula. Toddler to kolejna z opcji, przeznaczona jest dla dzieci w wieku od około 18 miesięcy do +4 lat o wadze od 11 do 27 kg. Możesz je nosić w nosidle z przodu jak i z tyłu. Natomiast nosidełko Tula Free to Grow możesz stosować bez używania specjalnej wkładki dla niemowlaka. Przeznaczone jest dla dzieci o wadze 3,2-20,4 kg. Możesz je nosić zarówno z przodu jak i z tyłu.

Każde z nosideł posiada po kilkanaście różnych wzorów i kolorów, dlatego na stronie internetowej tulisie.pl na pewno odnajdziesz coś, co Cię zadowoli. Od kolorów bardziej jednolitych, stonowanych, po różnobarwne. Nosidełka Tula są w pełni ergonomiczne. Wykonane są z najwyższej jakości bawełny, która zapewni komfort w podróży zarówno Tobie jak i Twojemu maluszkowi. Bez trudu znajdziesz coś, co będzie wygodne dla Ciebie jak i dla Twojej pociechy. Jeśli nie jesteś do końca pewna, jakie nosidełko będzie bezpieczne i odpowiednie dla Twojego dziecka możesz wybrać najczęściej polecany przez innych rodziców model Tula Discover Free to Grow.