Dziecko Niemowlę

Nosidełko Tula Free-to-Grow Blossom

Tula Blossom Nosidło

Tula to firma specjalizująca się w produkcji akcesoriów niezwykle przydatnych w opiece nad małym dzieckiem. W ofercie Tula są m.in. bardzo cenione przez rodziców nosidełka. Jedna z serii, Free-to-Grow, dedykowana jest już noworodkom, ponieważ pozwala na noszenie malucha ważącego zaledwie 3,2 kg. Nosidełka te mogą służyć przez długi czas, gdyż górna dopuszczalna granica wagi dziecka to ok. 20 kg.

Za co rodzice cenią nosidełko Free-to-Grow Blossom?

Za niezwykłą funkcjonalność, bezpieczeństwo, wygodę, wytrzymałość, estetykę i zapewne wiele innych rzeczy. Warto zapoznać się bliżej z produktami z tej linii. Jednym z nich jest nosidło Tula Free-to-Grow Blossom. Nosidełko Free-to-Grow Blossom oferuje wiele znakomitych, funkcjonalnych rozwiązań. Pierwsze z nich, to możliwość noszenia malucha z przodu, na brzuchu i z tyłu, na plecach. Do czasu, kiedy dziecko nie nauczy się samodzielnie siedzieć zalecana jest pozycja z przodu, aby móc kontrolować ułożenie główki. Kolejne zastosowane rozwiązanie to szeroki, regulowany panel, który pozwala maleństwu przyjąć korzystną pozycję żabki. W takim ustawieniu nóżki są podkurczone, dzięki czemu pozycja jest zdrowa dla bioderek i nie przeciąża delikatnego kręgosłupa niemowlaka.

Nosidełko Free-to-Grow Tula Blossom dba o zdrowie dziecka nie tylko dzięki przemyślanej konstrukcji. Również materiał użyty do jego wykonania gwarantuje bezpieczeństwo. Nosidełko Blossom jest wykonane z lekkiej, oddychającej bawełny, posiadającej certyfikat OEKO-Tex® Standard 100. Dzięki temu oznaczeniu rodzic ma pewność, iż użyta do produkcji tkanina wolna jest od szkodliwych substancji, np. barwników mogących wywołać alergię, metali ciężkich czy pestycydów.

Tula Blossom dba także o rodziców

Nosidełko Blossom zapewnia opiekunom niezwykły komfort podczas transportu nawet większego malucha. Szeroki pas biodrowy i miękkie szelki odciążają ramiona i kręgosłup opiekuna, pozwalając bez zmęczenia pokonywać nawet długie trasy. Samo nosidełko jest lekkie, ważące niecały kilogram, łatwe do transportu, nieskomplikowane i proste do samodzielnego założenia. Nie zapomniano o praktycznych dodatkach – dopinanym kapturku czy też kieszonce na drobne przedmioty. Całości dopełnia przyjemny, kwiecisty deseń.

Nosidełko Tula Blossom to coś więcej niż praktyczny przedmiot – to swoboda poruszania się, niczym nieskrępowana mobilność, radość z bliskiego obcowania z dzieckiem i możliwość stałego czuwania nad jego bezpieczeństwem. Nosidełko Blossom pozwala dziecku bezpiecznie i pięknie się rozwijać. Warto również wspomnieć o wyjątkowym wzorze nosidełka Free-to-Grow Blossom, który sprawia, że nosidełko jest bardzo delikatne i przyjazne dla oka.