Ciąża i narodziny Niemowlę

Pieluchy Grovia

Pieluchy wielorazowe Grovia

Jeżeli chcesz zadbać o cały ekologiczny proces i wesprzeć przy tym środowisko naturalne – wybierz pieluchy Grovia. Dzięki olbrzymiemu wyborowi pieluszek wielorazowych, obecnie produkty firmy Grovia docenia z dnia na dzień coraz więcej eko rodziców.

Inwestując raz w tego typu pieluchy możesz być pewna, że starczą one na naprawdę długi okres pieluchowania Twojego dziecka. Jeśli masz wątpliwości, jaką pieluszkę wybrać, zachęcamy do poczytania wpisu na naszym blogu – Rodzaje pieluch wielorazowych. Z myślą o najmniejszych potrzebach dla Twojego maleństwa, jak i Ciebie samej, producent pieluszek Grovia proponuje Ci kilka podstawowych i nad wyraz znanych modeli. Mowa tutaj o pieluchach hybrydowych, AIO, a a dla osób oczekujących większej chłonności model ONE. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się nieco więcej o każdym z modeli, zapraszam do przeczytania poniższych ciekawostek! Poniższy wpis dotyczy pieluszek Grovia. Jeśli jesteś zainteresowana innymi pieluchami wielorazowymi, to zapraszamy do lektury odpowiednich wpisów, takich jak Pieluchy Close Parent. Wróćmy jednak do pieluch Grovia.

Pieluszki Hybrid

Inaczej zwane są jako pieluchy SIO, czyli Snap in One – co jak sama nazwa wskazuje, charakteryzują się tym, iż są dwuczęściowe. Właśnie to jest ich najbardziej docenianą cechą przez wszystkich młodych rodziców. Pieluchy Grovia Hybrid cieszą się sporą wchłanialnością jak i elastycznością. Za pomocą specjalnych rzepów lub napów możesz dostosować pieluszkę idealnie do sylwetki swojego maleństwa. Oprócz tego, pieluszki hybrydowe składają się z dodatkowego wkładu chłonnego, który produkowany jest z najwyższej jakości materiałów ekologicznych. Do wyboru masz zatem zwykłą bawełnę, mikrofibrę, bądź ze specjalnego włókna bambusowego.

Pieluchy AIO

Pieluszki Grovia AIO, czyli All in One składają się ze wszytego na stałe wkładu chłonnego. Tym właśnie różnią się od omawianych wyżej pieluszek SIO. Co jest zatem w nich takiego spektakularnego? Najpewniej to, iż wspominany wcześniej wkład chłonny został wyprodukowany z bawełny organicznej, która cieszy się niezwykłą miękkością i wysoką chłonnością wilgoci. Dodatkowo składają się z panelu bocznego, który jest nader elastyczny. Jeśli więc Twoje dziecko posiada delikatną skórę, podatną na wszelkie otarcia i odparzenia – wybierz pieluchy Grovia AIO, by sprawić swojemu maluszkowi najwyższej jakości komfort użytkowania, jak i ulgę.

Pieluchy ONE

W przypadku wszystkich omawianych wcześniej rodzajów pieluch wielorazowych, te o których opowiem teraz są nadzwyczaj wyjątkowe. Dzieje się tak dlatego, ponieważ pieluchy Grovia ONE charakteryzują się zwiększoną chłonnością. Czyż nie jest to niezwykłe?

Wybierając ten rodzaj pieluszek wielorazowych, możesz być pewna, że Twoje dziecko nawet w długiej podróży odczuje wyłącznie komfort. Mając przy sobie pieluszki ONE, możesz zapomnieć o postojach i przerwach w wycieczkach. Nie będziesz musiała zamartwiać się o wygodę swojego maleństwa. Wszystko za sprawą najwyższej jakości materiałów z jakich pieluszki Grovia ONE są produkowane. Firma ta bowiem już od samego początku swojego istnienia stawia na najlepsze materiały, by w pełni zadowolić zarówno mamę, jak i maleństwo!