Dziecko Niemowlę

Nosidełka Tula dla każdego maluszka

Nosidełka Tula dla każdego szkraba

Macierzyństwo to poważna sprawa. Każdy decydując się na dziecko chce dla niego jak najlepiej. Decydując się na potomstwo, chcesz zapewnić swojemu maluszkowi bezpieczeństwo i wygodę. Zapomnij na zawsze o ciężkich wózkach spacerowych podczas pieszych wycieczek po górach, czy zakupów w zatłoczonej galerii. Już teraz wybierz nosidła firmy Tula, które zapewnią Tobie i Twojemu dziecku wygodę i komfort podczas noszenia.

Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, najczęściej są one w pełni ekologiczne. Posiadają certyfikaty zapewniające o całkowitym bezpieczeństwie maluszka w trakcie noszenia. Nie musisz się martwić czy wypadnie, ponieważ swoją pociechę masz zawsze przy sobie. Możesz wykonywać przeróżne czynności i mieć oko na swojego szkraba. Wybierając się na spacer nie będziesz musiała już pchać załadowanego wózka dziecięcego tylko swobodnie będziesz mogła zachwycać się chwilą ze swoim dzieciaczkiem. Posiadają także miękkie i wygodne szelki, dzięki czemu zarówno Ty i Twój maluszek będziecie mogli czuć się komfortowo w takcie wycieczek. Do nosideł Tula przyczepione są także kapturki, które przytrzymują główkę Twojego dziecka, chronią przed słońcem, a także ułatwiają karmienie piersią. Mają dwa warianty noszenia: z przodu i z tyłu. Nosząc swoją pociechę w nosidełku zapewniasz lepszą możliwość poznania świata. Będąc wyżej dziecko widzi zdecydowanie więcej, niż siedząc w wózku spacerowym. Pozwól swojemu szkrabowi poznawać świat z nosidełkami Tula.

Jak dobrze dopasować nosidełko Tula?

Nosidełko Baby Tula przeznaczone jest przede wszystkim dla maluszków mających wagę od 3 do 7 kg. Dla tych najmłodszych, niemowlaków warto użyć wkładki Tula, zapewniając pełne bezpieczeństwo maluszkowi podczas noszenia. Wersja Tula Toddler jest odpowiednia dla Twojej pociechy, gdy osiągnie wagę powyżej 11 kg. Nosić ją możesz tak długo jak tylko zechcesz, dopóki Twój szkrab nie przekroczy wagi 27 kilogramów. Opcja Free to Grow to nosidełko bardziej uniwersalne. Nadaje się dla Twojego dziecka od momentu przyjścia na świat, od 3,2 do 20,4 kg. Kupując to nosidełko nie musisz kupować żadnych dodatkowych wkładek dla niemowlaka. Są one tak dopasowane, by dziecko czuło się w nim bezpiecznie i wygodnie.
Wybierając nosidełka Tula zapewnisz prawidłowy rozwój Twojemu maluchowi, lepszą możliwość poznania świata od najmłodszych lat oraz pełen komfort w trakcie noszenia.