Ciąża i narodziny Niemowlę

Rodzaje pieluch wielorazowych

Rodzaje pieluch wielorazowych

Pieluchy wielorazowe to ekonomiczna, a zarazem ekologiczna alternatywa w porównaniu do zwykłych pampersów jednorazowych. Różne rodzaje pieluch wielorazowych cechuje kilka zasadniczych elementów – głównie materiał z jakiego są wykonane. Zastanawiałaś się pewnie niejednokrotnie, czy w zwykłych pampersach Twoje dziecko czuje się w 100% komfortowo?

Niestety, typowe jednorazówki bardzo często odparzają skórę dzieci, powodując czasem niechciane alergie czy zaczerwienia. Aby temu zapobiec wystarczy sięgnąć po naprawdę wymienione poniżej rodzaje pieluszek wielorazowych! Dlaczego? Pieluch wielorazowych na rynku jest obecnie wiele. Dbając o dobro Twojego dziecka jak i ekologię, przedstawię cztery podstawowe rodzaje pieluch wielorazowych!

Pieluchy AIO

Charakterystycznym elementem pieluch All in One jest wszyty na stałe wkład chłonny. Jest to dosyć nietypowy element, w porównaniu do innych rodzajów pieluszek wielorazowych, ponieważ składa się z poliestru biodegradowalnego. Ten materiał jest wyjątkowo miękki, dzięki czemu Twoje dziecko odczuje tylko i wyłącznie komfort. Wybierając pieluchy AIO możesz raz na zawsze zapomnieć o wszelkich alergiach Twojej małej pociechy, gdyż są one w pełni antyalergiczne!

Pieluchy ONE

W przypadku pytań o rodzaje pieluch wielorazowych, które są wyjątkowo chłonne, najbardziej skuteczne będą pieluchy ONE. Wszystko za sprawą dodatkowego wkładu chłonnego w jaki są zaopatrzone. Składa się on z najwyższej jakości materiałów – mikrofibry i jeszcze bardziej chłonnej bawełny. Dzięki takim składnikom, ten rodzaj pieluszek wielorazowych będzie idealny, by Twoje maleństwo przespało w nim całą noc, bądź nawet dalekie podróże, podczas upragnionych wakacji!

Pieluchy hybrydowe

Przy tym rodzaju pieluch wielorazowych, najważniejszym faktem jest to, iż składają się one z dwóch części. Otulacz zawarty w pieluchach hybrydowych zapina się za pomocą rzepów lub napów. Czemu jest to takie istotne? Najpewniej dlatego, że wtedy rodzic ceniący sobie każdą minutę, sprawnie i szybko upora się ze zmianą pieluchy! Ten rodzaj pieluszek wielorazowych również składa się tylko i wyłącznie z mocno chłonnych i elastycznych materiałów ekologicznych. To wszystko wpływa na fakt, że pieluchy hybrydowe idealnie dopasowują się do drobnego ciała Twojego dziecka.

Pieluchy 2 w 1

Pieluchy 2 w 1 wyróżnia przede wszystkim system stosowania. Jest on identyczny, jak w przypadku zwykłych jednorazowych pampersów. Patrząc na wcześniejsze rodzaje pieluch wielorazowych, jakie przytoczyłam, ten jest najbardziej znany. Wkłady chłonne, jakie można stosować w pieluchach 2 w 1 składają się tradycyjnie z ekologicznych materiałów – bawełny i mikrofibry. Właśnie dlatego cieszą się dużą wchłanialnością i bezpieczeństwem dla zdrowia dziecka. Z tym rodzajem pieluszek wielorazowych również będziesz mogła wybrać się ze swoją pociechą na przejażdżki, nie przejmując się dyskomfortem swojego dziecka, jaki by mu doskwierał w przypadku zwykłych pampersów!

Różnokolorowe pieluchy wielorazowe

Wszystkie wcześniej przeze mnie przytaczane rodzaje pieluch wielorazowych mają wyjątkową cechę – starczą na cały okres pieluszkowania Twojego maleństwa. Czyż nie jest to wspaniałe? Zainwestować raz w pieluchy i tylko czekać, aż maluch zacznie siadać na nocnik, nie przejmując się przy tym kupowaniem co chwile zwykłych pampersów? W dodatku dzięki pieluchom wielorazowych Twój mały szkrab odczuje multum komfortu każdego dnia. Jeśli chcesz tego doświadczyć – sięgnij po różne rodzaje pieluszek wielorazowych, by sprawić sobie jak i dziecku przyjemność i wygodę!