Rodzicielstwo

Jak prać nosidełka Tula?

Najlepsza jakość nosidełek Tula

Decydując się na zakup nosidełek firmy Tula podejmiesz dobrą decyzję. Tula jest jedną z najpopularniejszych firm nosideł do noszenia dzieci. Jest polecana przez rodziców, którzy już przetestowali akcesoria do noszenia Tula i są zadowoleni z użytkowania. Wysoka jakość wykonania nosidełka – 100 % bawełny organicznej zapewnia, że pieniądze, które w nie zainwestujesz nie pójdą na marne. Zarówno Ty, jak i Twój maluszek będziecie czuli się komfortowo i wygodnie podczas podróży, wycieczek po górach, czy spacerów po parku. Bezpieczeństwo Twojemu dziecku zapewnia certyfikat Őko-Tex Standard.

W każdym nosidełku jest odpinany kapturek, który chroni główkę Twojego szkraba przed złą pogodą albo podtrzymuje, ją gdy sobie słodko śpi. Ergonomiczna pozycja “M” zapewni Twojemu dziecku prawidłowy i optymalny rozwój. Nosząc swoja pociechę z przodu lub z tyłu pozwalasz mu na poznanie piękna świata i obejrzenie wielu ciekawych miejsc już od najmłodszych lat.

Firma Tula oferuje swoim klientom trzy rodzaje nosidełek: Baby, Toddler oraz Free to Grow. Każde z nich jest dopasowane do odpowiedniej wagi maluszka. Decydując się na kupno nosidełka znajdziesz mnóstwo przeróżnych wzorów i kolorów, dlatego z pewnością wybierzesz coś, co Cię zadowoli.

Jak prać nosidło Tula?

Już pewnie nie raz zastanawiałaś się czy nosidło do noszenia i inne akcesoria można prać w pralce. Odpowiedź jest prosta. Firma Tula oferuje nosidełka wykonane z najwyższej jakości materiału, dlatego pranie w pralce nie jest przeciwwskazane. Każda mama chce, by jej dziecko miało zawsze świeże ubrania, a co dopiero nosidełko, w którym będziesz nosić swojego maluszka podczas spacerów. Przecież nie wyjdziesz na ulicę z dzieckiem w brudnym nosidle.

Przy lekkich zabrudzeniach pranie w pralce automatycznej nie jest konieczne. Wystarczy namoczyć szmatkę wodą z płynem i przetrzeć zabrudzone miejsca. Gdy już wyschnie możesz zabrać swoją pociechę na kolejną wycieczkę nie martwiąc się już o to, czy nosidło w którym niesiesz maluszka jest czyste. Wybierz nosidełko Tula i ciesz się życiem podczas pieszych wędrówek.