Rodzicielstwo

Cena nosidełek Tula

Nosidełka Tula – gwarancja najwyższej jakości

Szukasz dla swojego malucha odpowiedniego nosidełka do noszenia? Nie wiesz, którą firmę wybrać, a zależy Ci na bezpieczeństwie i wygodzie Twojego dziecka? Nosidła Tula spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem. Są wykonane z najwyższej jakości materiału – 100% bawełny. Nie podrażniają, ani nie uczulają skóry Twojego szkraba. Bez wątpienia nosidełka do noszenia spełnią swoją rolę na zakupach w galerii handlowej, czy na pieszej wycieczce w porównaniu z ciężkimi wózkami spacerowymi. Każde nosidła posiadają certyfikat Ōko-Tex Standard 100. Miękkie i wygodne szelki pozwolą Ci dopasować nosidełko do swojej figury.

Firma Tula oferuje duży wybór nosidełek Tula: Baby, Toddler oraz Free to Grow. Cena nosidełek różni się w zależności od wybranego modelu oraz konkretnego wzoru.

Nosidełka Tula – stosunkowo niskie ceny

Tula Baby jest opcją skierowaną do najmłodszych, mających wagę nie przekraczającą 20 kilogramów, a ich cena jest niższa w porównaniu z innymi modelami tej firmy. Nieco droższa jest wersja dla starszych dzieciaczków, mających wagę od 11 do 27 kilogramów – Tula Toddler. Cena tego nosidła zależna jest od wyboru wzoru danego akcesorium waha się w granicach 500 złotych. Cena nosidełek Free to Grow jest najwyższa spośród wszystkich trzech modeli. Niezależnie jaki wzór nosidełka Państwo wybierzecie, zapłacicie taką samą kwotę. Ten rodzaj jest najdroższy, ale najbardziej opłacalny, można go stosować od momentu narodzin maluszka do momentu osiągnięcia przez niego 20,4 kilogramów.

Wszystkie nosidełka firmy Tula zapewniają ergonomiczną pozycję, która wspiera prawidłowy rozwój Twojego szkraba. Możesz je nosić zarówno z przodu, jak i z tyłu. Każda z opcji zawiera także dodatkowe wypełnienia wokół otworów na nóżki, dzięki temu zapewniają większą wygodę Twojemu dziecku. Posiadają także bardzo pojemną kieszeń znajdującą się z przodu pasa biodrowego, w której zmieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy, a także każda z wersji nosidełka ma odpinany kapturek, chroniący przed słońcem i wiatrem, ułatwiający karmienie piersią, a także podtrzymują główkę dzieciaczka, gdy ono sobie smacznie śpi.

Nosidełka Tula posiadają wzorowe opinie rodziców, którzy już, kupili nosidełka dla swoich pociech. Nie zastanawiaj się i Ty. Postaw na wygodę i bezpieczeństwo z nosidełkami Tula!