Dziecko Niemowlę

Nosidełka Tula the Star

Nosidełko Tula The Star

Coraz więcej rodziców decyduje się na korzystanie z nosidełek dla dzieci. Doceniają oni nie tylko wygodę ich użytkowania, ale także to, że dają one dzieciom zdecydowanie dużo większe poczucie bliskości i bezpieczeństwa. Dzięki nosidełkom, dzieci mogą czuć bliskość i miłość swoich rodziców w każdej chwili. Jeżeli myślisz nad zakupem to idealnym produktem będzie nosidełko Tula The Star. Produkty tej marki zdecydowanie wyróżniają się na tle innych.

Wygoda i bezpieczeństwo nosidełek The Start Tula

Wygoda i bezpieczeństwo to cechy, którymi zdecydowanie charakteryzuje się nosidło Tula The Star. Wykonane jest ono z bardzo wysokiej jakości, 100%-towej bawełny, dzięki czemu nie narazimy delikatnej skóry naszego dziecka na żadne uczulenie czy podrażnienie. Do stworzenia tego produktu wykorzystano najwyższej jakości klamry Duraflex, dzięki czemu z łatwością zakłada się ten produkt na barki rodzica. Dziecko umieszczone w tym nosidełku jest w pełni bezpieczne.

Maluszek może być noszony zarówno z przodu, jak i z tyłu, jednak w przeciwieństwie do wielu innych nosidełek typu ”wisiadła” nie da się nosić dziecka przodem do otoczenia. Dzięki temu, że siedzisko jest szerokie, dziecko zachowuje naturalną pozycję, co ma bardzo dobry wpływ na rozwój stawów biodrowych. Zapobiega to niefizjologicznemu zwisaniu nóżek naszego maleństwa. Nosidełko Tula The Star różni się też tym, od innych nosidełek, że nie jest ono w żaden sposób usztywniane, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu dziecka. Dzięki temu podczas używania tego nosidła nie występuje zjawisko niefizjologicznie wyprostowanego kręgosłupa.

Nosidło The Star Tula

Przyjazne dla rodziców

Nosidełko Tula The Star jest przyjazne i wygodnie nie tylko dla dzieci, ale również ich rodziców. Wykorzystane w tym produkcie pasy naramienne mają za zadanie odciążyć kręgosłup noszącego, dzięki czemu możemy nosić dziecko przez długi czas nie narażając przy tym naszego kręgosłupa. Model Tula The Star przeznaczony jest dla nieco starszych dzieci. Dedykowany jest szkrabom, które osiągną wagę 7 kilogramów (możemy również wybrać wkładkę do nosidełka Tula, co pozwoli na stosowanie u dzieci o wadze 3,5kg). Mogą go używać nawet czteroletnie maluchy. Wyposażony jest w odpinany kapturek, który ma kilka zadań. Jednym z nich jest podtrzymywanie główki śpiącego dziecka. Kapturek również chroni dziecko przed szkodliwym działaniem słońca i wiatru a także pozwala matkom na swobodne karmienie piersią.

Prostota designu modelu The Star

Nosidełko The Star Tula charakteryzuje się bardzo prostym designem. Dzięki temu jest bardzo uniwersalne. Szary materiał bazowy oraz czarna gwiazda na tyle produktu przypadną do gustu wielu rodzicom. Dzięki temu, że produkt wykonany jest z tak neutralnego koloru, jakim jest szary, tatusiowie bez żadnego skrępowania, za to z ogromną chęcią będą sięgać po ten produkt. Bardzo często różowe nosidełka nie spotykają się z ich akceptacją.