Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę

Jak zakładać nosidełka Tula?

Metoda Montessori

Nosidełko Tula – najlepsze bezpieczeństwo!

Decydując się na spacery, piesze wycieczki w górach chcesz zapewnić swojemu dziecku wygodę i bezpieczeństwo. Nie musisz już zabierać ze sobą ciężkiego i niewygodnego wózka dziecięcego. Dobrą alternatywą są nosidełka do noszenia. Firma Tula oferuje nosidła wykonane z najwyższej jakości materiału – 100% z bawełny organicznej. Nosidełka Tula możesz nosić zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Jak założyć nosidełko, by nosić maluszka z przodu?

Jeśli chcesz nosić dziecko z przodu musisz na początku zapiąć pas biodrowy, pod gumą zabezpieczającą przełóż jedną klamrę i połączyć z drugą i dopasować pas biodrowy do swojej talii. Panel nosidełka powinien zwisać z przodu. Kolejno przytul maluszka do siebie i rozdziel jego nóżki, które powinny zwisać za pasem i trzymając dziecko podnieś panel tak, by zakrył jego plecki. Podtrzymując dziecko prawą ręką, umieść lewe ramiączko nosidełka na lewym barku. Powtórz tę samą czynność z drugą ręką. Następnie zapnij pasek łączący oba ramiączka i dopasuj go do siebie. Napnij ramiączka, pociągając za paski regulujące, jeśli zachodzi taka potrzeba. Nóżki maluszka nie mogą być zbyt mocno ściśnięte, dlatego musisz dociągnąć taśmy ramiączek do momentu, w którym Twoja pociecha będzie całkowicie otulona panelem.

Noszenie dziecka z tyłu – zakładanie nosidła

Wolisz nosić maluszka z tyłu? Na początku musisz umieścić nosidełko na plecach z ramiączkami na barkach. Następnie zapnij pas biodrowy i połącz jedną klamrę z drugą. Pas biodrowy dostosuj do swojej talii, ciągnąc za wolny koniec taśmy, a następnie zsuń lewe ramiączko. Trzymaj dziecko na prawym biodrze, włóż lewą dłoń pomiędzy nosidełko a swoje ciało. Trzymając dziecko za lewą stopę przeciągnij przez nosidełko. W tym samym momencie pochyl się do przodu, aby przesunąć ciężar Twojego dziecka na plecy. Nadal pochylając się do przodu, trzymaj malucha lewą ręką i załóż prawe ramiączko. Następnie zapnij pasek na klatce piersiowej i wyreguluj zacisk. Napnij ramiączka, pociągając za paski regulujące, jeśli zachodzi taka potrzeba. Nóżki maluszka nie mogą być zbyt mocno ściśnięte, dlatego musisz dociągnąć taśmy ramiączek do momentu, w którym Twoja pociecha będzie całkowicie otulona panelem.
Nosidła firmy Tula możesz dopasować do siebie bez względu na figurę tak, żeby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas spacerów. Wysoka jakość wykonania sprawi, że zarówno Ty i Twój maluch będziecie zadowoleni z użytkowania. Jednym z polecanych produktów jest Nosidełko Tula Blossom Free to Grow.